Cesta osvojila 2. mesto na državnem prvenstvu

Ekipa Ceste se je udeležila pokalnega državnega prvenstva v četvorkah. Tekmovanje je potekalo na Jesenicah, udeležilo pa se ga je 11 ekip.

Ker se prvenstva niso udeležile vse prijavljene ekipe, se je Cesta uvrstila neposredno v četrtfinale. Tam so za nasprotnika izžrebali ekipo Postojne. 

Čez celotno tekmo so naši vodili in si na koncu zaslužili napredovanje v polfinale. V polfinalu pa se je odvil "sosedski derbi" z ekipo Agrochem iz Nove Gorice.

Na začetku tekme sta bili ekipi zelo izenačeni nato pa je Cesti uspelo zadeti balina in zbežati nasprotniku za nekaj točk. Tekma je bila napeta in polna motivacije iz obeh strani. Naši so uspeli zadržati vodstvo do konca tekme kar je zadostovalo, da se je naša ekipa prebila v finale.

V finalu žal ni šlo saj je nivo igre zelo upadel. Kranjčani so to znali izkoristiti in si dokaj hitro priborili veliko prednost. Cesta se sicer ni predala, in proti koncu začela igrati bolje a se žal ni izšlo za končno zmago.

Vseeno pa je 2. mesto na državnem prvenstvu odličen rezultat. 

Končni vrstni red:

1. Center Kranj

2. Cesta

3. Lokateks Trata

4. Agrochem

 

19554021 1911797228846054 5687079936558886383 n