Enojke Bk Cesta

Turnir klubskih enojk

Bk Cesta je v soboto 20.10.organiziral klubsko prvenstvo v balinanju posamezno. Udeležilo se ga je osemnajst igralcev in igralk, ki so se pomerili med seboj v zanimivih in napetih dvobojih. 

Turnir klubskih enojk

Bk Cesta je v soboto 20.10.organiziral klubsko prvenstvo v balinanju posamezno. Udeležilo se ga je osemnajst igralcev in igralk, ki so se pomerili med seboj v zanimivih in napetih dvobojih. Pričeli smo malo pred osmo uro zjutraj in brez kakih večjih prekinitev je tekmovanje trajalo do večera. Med štiri najboljše so se uvrstili Fučka Marjan, Štor Sebastjan, Vodopivec Aleksander in Faganel Denis. V borbi za prvo mesto je nato Sebastjan premagal Denisa, za tretje mesto pa je Aleksander premagal Marjana.

Končni vrstni red:

1. Štor Sebastjan

2.Faganel Denis

3.Vodopivec Aleksader

4. Fučka Marjan

Vsi štirje so prejeli za svoje uvrstitve pokale, zmagovalec pa že drugič zaporedoma tudi prehodni pokal.

Po tekmovanju je potekal vesel družabni večer ob hrani in pijači, pa tudi pevci so prišli na svoj račun. Odojek je bil slasten in rad bi se zahvalil Kovač Robertu, ki je poskrbel, da je bil odlično pečen.

 

Se srečamo čez en teden, ko bodo v soboto tekmovale med seboj dvojke. Ooopaaaaaa.

DB